Nezajem autoškoly

• Od: Dino ( ) Nezajem autoškoly
    Dobry den. Chci se zeptat po jake dobe mam pravo na opakovaci zkousku z praktickych jizd? Jinak receno, zda moje autoskola ma nejakou lhutu danou treba zakonem na to aby mi predlozila novy termin zkousky z praktickych jizd. Moje situace je takova, ze jsem neuspel v radnem terminu. Prvni nahradni termin mi byl pridelen az po mesici od radneho terminu. Na druhy cekam uz od 4.5. kdy jsem delal posledni (tedy prvni opakovaci pokus). Je tomu uz dva mesice. Jeden termin jsem musel odmitnout, protoze jsem se nemohl uvolnit z prace. Autoskola mi tvrdi ze nemaji tolik terminu a ze maji hodne studentu. Pry ze zakona mam pulroku na to abych dokoncil vycvik. Bojim se ze mi tato lhuta propadne. Dekuji moc za odpoved.

Vloženo 3. července 2012 (07:44) uživatelem Dino ( ) z IP adresy 84.42.XXX.XXX
    • Od: Lenishka RE: Nezajem autoškoly
      Autoškola žádný termín, kdy ti musí dát opravnou zkoušku nemá, takže je možné, že budeš mít další zkoušku až za měsíc. Jen jak už bylo řečeno nejdřív můžeš opakovat po 5 dnech. Pokud máš strach, že to nestihneš do 6 měsíců, doporučuji najít jinou autoškolu.

Vloženo 5. července 2012 (20:46) uživatelem Lenishka z IP adresy 89.177.XXX.X
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Nezajem autoškoly
      Opakovanou zkoušku můžete mít nejdříve po 5 pracovních dnech. Pravda je, že máte půl roku na složení opak.zkoušky(třeba i 20 krát). Potom vše propadá a můžete začít znovu. Pokud autoškola dělá vlny, domluvte se s jinou autoškolou, která má lepší renomé a s ní to dokončete. Podívejte se na předchozí příspěvky na toto téma.

Vloženo 4. července 2012 (20:11) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Nezajem autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.