Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Nezajem autoškoly

Dobry den. Chci se zeptat po jake dobe mam pravo na opakovaci zkousku z praktickych jizd? Jinak receno, zda moje autoskola ma nejakou lhutu danou treba zakonem na to aby mi predlozila novy termin zkousky z praktickych jizd. Moje situace je takova, ze jsem neuspel v radnem terminu. Prvni nahradni termin mi byl pridelen az po mesici od radneho terminu. Na druhy cekam uz od 4.5. kdy jsem delal posledni (tedy prvni opakovaci pokus). Je tomu uz dva mesice. Jeden termin jsem musel odmitnout, protoze jsem se nemohl uvolnit z prace. Autoskola mi tvrdi ze nemaji tolik terminu a ze maji hodne studentu. Pry ze zakona mam pulroku na to abych dokoncil vycvik. Bojim se ze mi tato lhuta propadne. Dekuji moc za odpoved.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.