na každého jiný metr... :(

• Od: terouszek na každého jiný metr... :(
    Dobrý večer,
    bohužel jsem musela dělat opravné zkoušky z jízdy. A to jen proto, že při odbočování v křižovatce jsem najela do průbežného pruhu a teprve poté, v místech kde je to ještě možné (přerušovaná čára) s použitím blinkru přejela do odbočovacího. Instruktor mi poté řekl, že jsem nic špatně neudělala, nic neporušila....ale komisař chtěl jen vidět, že vím o možnosti najet do odbočovacího pruhu rovnou při průjezdu křižovatkou.
    Přitom kluk, co dělal zkoušku přede mnou, nestavil před přechody pro chodce, klidně tam nechal lidi stát a to bylo asi v pořádku...

Vloženo 8. července 2012 (20:22) uživatelem terouszek z IP adresy 89.102.XXX.XX
    • Od: Petrosek (m**_u@em****cz) RE: na každého jiný metr... :(
      lol nefnukej

Vloženo 19. července 2012 (15:40) uživatelem Petrosek (m**_u@em****cz) z IP adresy 88.100.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek na každého jiný metr... :( v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.