Obytná zóna

• Od: pfa Obytná zóna
    Dobrý den, prosím o odpověď na otázku, zda "Obytná zóna" je´účelová pozemní komunikace, nebo tomu tak není. Jde mi o to, že jsem si v poslední době všiml, že výjezdy z obytných zón nejsou vůbec řešeny dopravními značkami (tedy by zde měla platit přednost zprava), naopak komunikiace na ně kolmé jsou označeny jako "Hlavní silnice" (Tedy by zde byla dvě vozidla s předností v jízdě)...

Vloženo 9. července 2012 (17:45) uživatelem pfa z IP adresy 86.49.XXX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Obytná zóna
      Obytná zóna je účelová komunikace a tudíž výjezd z účelové komunikace na jinou pozemní komunikaci není křižovatkou. Konec obytné zóny je ukončen značkou konec obytné zóny(červeně přeškrtnutá).

Vloženo 9. července 2012 (19:24) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Obytná zóna v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.