řidičák na motorku

• Od: Barča ( ) řidičák na motorku
    dobrý den,chci se zeptat,když si budu dělat řidičák na motorku sk.A a neuspěji u zkoušek přijdu tím o řidičský průkaz na automobil?děkuji za info.
    A můžete mi ještě doporučit nějakou autoškolu v Brně??

Vloženo 1. července 2012 (19:25) uživatelem Barča ( ) z IP adresy 90.179.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: řidičák na motorku
      Mohou zadržet ŘP do doby úspěšného složení zkoušky. Jde jen o to, jaká je u Vás praxe. Někde zadrží ŘP až po prvních neúspěšných opravkách a někde hned. Zeptejte se v autoškole, jaká je u Vás praxe v této záležitosti.

Vloženo 4. července 2012 (20:01) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek řidičák na motorku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.