vrácení řidičského oprávnění

• Od: pstrongic ( ) vrácení řidičského oprávnění
    Byl mi odebrán řidičský průkaz za alkohol.Bez nehody při běžné kontroly.Soud mi uložil trest jak finační tak zadržení neboli zákaz řízení motor.vozidel.Ted 1.7.2012 budu mít půl trestu za sebou tak mohu požádat soud o prominutí zbytku trestu a navrácení řidič.průkazu?Pokud mi vyhoví co potřebuji nadále?Přezkoušení,jelikož zákaz řízení už přesáhl dobu 1.rok a co dále je za potřeba?Zdravotní způsobilost atd.?A nevíte kolik toto přezkoušení stojí,když mám nejviší skupinu C?Děkuji.

Vloženo 30. června 2012 (16:31) uživatelem pstrongic ( ) z IP adresy 90.180.XX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: vrácení řidičského oprávnění
      Až budete mít vyjádření od soudu o prominutí zbytku trestu, tak musíte do autoškoly. Dostanate přihlášku a s tou půjdete k lékaři. Potom začnete kurz. Je na Vás a autoškole, kolik absolvujete hodin jízd a teorie(třeba i žádnou, jen zdravotní příprava je povinná) a potom ke zkouškám. Máte dva pokusy, tudíž jeden na opravné zkoušky. Ty musí být složeny do půl roku od první zkoušky. Když se podíváte na starší letošní dotazy, tak jsem na jeden odpovídal. Cenu si určí autoškola sama.

Vloženo 4. července 2012 (19:51) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek vrácení řidičského oprávnění v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.