praktická jízda

• Od: xxx praktická jízda
    Neudělala jsem zkoušku z praktické jízdy. Myslím si, že důvodem je přístup instruktora. Už první jízda byla v provozu. Řekl mi, že budu dělat jen to co mi řekne. Nevysvětlil mi řazení rychlostních stupňů. Říkal taky, že raději učí kluky, protože už něco umí. Celou dobu se většinou bavil s druhým žadatelem o řidičák, který byl v autě.

Vloženo 30. června 2012 (09:42) uživatelem xxx z IP adresy 89.177.XX.XX
    • Od: Lenishka RE: praktická jízda
      To jediné, co ti můžu poradit je změnit autoškolu. Já jsem taky neudělala zkoušky z jízd, přestoupila jsem jinam, napsala jsem si pár kondičních jízd a další zkoušku už jsem v pohodě dala.

Vloženo 4. července 2012 (11:21) uživatelem Lenishka z IP adresy 89.177.XXX.X
      • Od: xxx RE: RE: praktická jízda
        Lenisha dík za reakci. Co jsi potřebovala k přestupu? Písemný test jsem splnila - mám jen papír, kdy test začal a které otázky byly špatně a ústní zkoušku z údržby: taky splněno, ale k tomu nemám nic.

Vloženo 4. července 2012 (13:53) uživatelem xxx z IP adresy 89.177.XX.XX
        • Od: Lenishka RE: RE: RE: praktická jízda
          Já jsem si v autoškole jen vyzvedla papíry, co jsem jim dávala na začátku - přihlášku a potvrzení o způsobilosti od lékaře a předala jsem je druhé autoškole, znovu jsem nic vyplňovat nemusela. A samozřejmě si to v té druhé autoškole musíš nejdřív domluvit a oni ti všechno řeknou.

Vloženo 5. července 2012 (20:42) uživatelem Lenishka z IP adresy 89.177.XXX.X
        • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: RE: RE: praktická jízda
          K přestupu potřebujete jen se domluvit v jiné autoškole a tam Vám sdělí další postup. Vyžádáte si původní přihlášku na úřadě, vyplníte novou (i lékaře) a odevzdáte obě v autoškole. Budete mí doplňující výcvik a potom k opravkám.

Vloženo 4. července 2012 (20:06) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
          Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek praktická jízda v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.