Školení

• Od: Dominik ( ) Školení
    Dobrý den. Čeká mě školení ohledně profesního průkazu a rád by jsem se zeptal jestli nevíte jak to školení probíhá. Jestli i během toho školení lektor nějakým způsobem zkouší z dané látky a na základě tohoto zkoušení pak pouští k tomu závěrečnému testu nebo žádné takové zkoušení není a prostě na konci školení se napíše závěrečný test bez ohledu nějakých prokázaných znalostí během školení. děkuji moc za odpověď.

Vloženo 12. listopadu 2012 (23:48) uživatelem Dominik ( ) z IP adresy 178.255.XXX.XX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Školení
      Dobrý den , pokud máte na mysli pravidelné školení , tak součástí žádný přezkušovací test není . Pokud i přesto některé akreditované středisko školení zařadí test znalostí z nějakého odvětví tak se určitě nemusíte obávat nějakých záludností kde by jste v případě neúspěchu musel školení opakovat apd.

Vloženo 13. listopadu 2012 (10:52) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Dominik ( ) RE: RE: Školení
        Dobrý den.
        Děkuji za odpověď, já jsem měl na mysli konkrétně vstupní školení a omlouvám se, že jsem to nenapsal.Ale ani při tom vstupním školení se během školení neprovádí žádné náhodné testy ani zkoušení? Děkuji za odpověď.

Vloženo 13. listopadu 2012 (16:11) uživatelem Dominik ( ) z IP adresy 178.255.XXX.XX
        • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: Školení
          No muze se stat ze treba v prubehu 140 h (280) lektor vyuky zvoli nejake overeni prubeznych znalosti , ale kazdopadne az po absolvovani vstupniho skoleni nasleduje zaverecny test 80 otazek , z kazdeho tematu 10 otazek .

Vloženo 13. listopadu 2012 (17:00) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
          • Od: dominik ( ) RE: RE: RE: RE: Školení
            Děkuji moc za odpověď a ještě mám poslední otázku. Pokud by jsem tento průběžný test neudělal, mělo by to vliv na ten závěrečný test? Že by jsem ho nemohl dělat nebo by se to k tomu nějak počítalo? Ještě jednou děkuji za odpověď.

Vloženo 13. listopadu 2012 (18:35) uživatelem dominik ( ) z IP adresy 178.255.XXX.XX
            • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Školení
              Pokud vubec nejaky prubezny test dostanete , nebude mit vliv na zkousku zaverecnou .

Vloženo 13. listopadu 2012 (19:12) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
              • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RE: Školení
                pochopit. jde jen o "formalitu", a rada pro Vas, ptejte se na cenu!!!!neplatte vi
                c nez musite-:))

Vloženo 17. listopadu 2012 (23:58) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Školení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.