Dotaz

• Od: Lucka Dotaz
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné zaplatit autoškolu na třikrát?A také zaslechla jsem, že se od nového roku budou rušit technické zkoušky, tak co je na tym pravda.A ještě by mě zajímalo jestli se nebude autoškola od nového roku zdražovat?
    Předem děkuji za odpověd

Vloženo 10. listopadu 2012 (09:42) uživatelem Lucka z IP adresy 88.101.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Dotaz
      Varianta platby v autoškole je rozdílná u každé autoškoly , některá chce platbu celou při začátku , některá v průběhu i na pět splátek, některá autoškola nabídne i splátky formou půjčky přez nějakou společnost .
      Ano od 19.1.2013 zahájen výcvik se již nebude zkoušet údržba/konstrukce vozidla u sk. A,B.
      Zdražení je individuální , ale asi nějak zásadní zdražení nemusíte očekávat .
      Po novele 2014 už asi zdražení bude !

Vloženo 10. listopadu 2012 (10:31) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.