přezkoušení

• Od: kany28 ( ) přezkoušení
    měl jsem zabavený řidičák kvůli alkoholu.Bylo to asi 3 roky.Ted mi trest propadnul a mám si udělat přezkoušení,co vše musím udělat?Test a jízdy jako poprvé,když jsem získával oprávnění,nebo postačí jen něco málo?

Vloženo 20. srpna 2011 (15:30) uživatelem kany28 ( ) z IP adresy 92.62.XXX.XX
    • Od: AUTOŠKOLA ( ) RE: přezkoušení
      Dobrý den , ano zkoušky Odborné způsobilosti , nebo-li závěrečné zkoušky . . testy, jízda, údržba . . . plus nyní nově od 1.8.2011 před vrácením řidičského oprávnění budou ještě od Vás chtít vyšetření od dopravního psychologa . .

Vloženo 21. srpna 2011 (21:03) uživatelem AUTOŠKOLA ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek přezkoušení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.