Mám výšku 148 cm můžu dostat řidičák

Je možné si udělat ř.p. jestli mám pod 150 cm

Vloženo 18. srpna 2011 (20:15) uživatelem Roman ( ) z IP adresy 88.102.XXX.XXX
    • Od: autoškola.františek malecký ( ) RE: Mám výšku 148 cm můžu dostat řidičák
      Samozřejmě že můžete, k přihlíčce do autoškoly přikládáte zdravotní posudek o obvodního lékaře zda jste zdravotně způsobilý, omezení výškou zákon č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování ordorné způsobilosti k řízení motorových vozidel neuvádí, takže se kidně hlašte a ostatní, jako podsedák řešte s autoškolou.

Vloženo 19. srpna 2011 (12:50) uživatelem autoškola.františek malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Mám výšku 148 cm můžu dostat řidičák v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.