přezkoušení pro důchodce?

• Od: annonymka přezkoušení pro důchodce?
    Jeden dědula 58 let u nás v baráku je obézní a bere prášky na bolesti nohou má co dělat aby je skrčil a vlezl do auta.3patně vidí,je to zjevné na první pohled ale u očního nabyl tak brýle nenosí.Neumí couvat a bojí se jezdit v silnějším provozu.Nepřizná to a pořád si myslí jak je skvělej řidič.Ohrožuje všechny okolo.Nemůže mu někdo řidičák vzít,nebo ho alespon poslat na přezkoušení,nebo k doktorovi?

Vloženo 20. srpna 2011 (15:40) uživatelem annonymka z IP adresy 92.62.XXX.XX
    • Od: Andrea RE: přezkoušení pro důchodce?
      Jediná spravedlnost na světě, že každý stárne stejně rychle.Také i Vám bude zakrátko 55let
      a budte si myslet,že to ještě není žádné stáří.
      Přeji Vám do života hodně optimismu.
      Andrea

Vloženo 23. srpna 2011 (13:32) uživatelem Andrea z IP adresy 193.179.XXX.XXX
    • Od: AUTOŠKOLA ( ) RE: přezkoušení pro důchodce?
      Musíte asi počkat do dovršení 60 let , pak bude muset jít k praktickému lékaři - ten rozhodne jaký je jeho zdravotní stav ovlivňující schopnost řízení. . . . (60,65,68 . .)

Vloženo 21. srpna 2011 (21:05) uživatelem AUTOŠKOLA ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek přezkoušení pro důchodce? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.