Postup po absolvování zkoušek

• Od: Honza ( ) Postup po absolvování zkoušek
    Dobry den,
    chtel bych se zeptat, jaky je postup po uspesnem absolvovani vsech potrebnych zkousek. Komisar mi rekl, ze si mam prijit do tydne zazadat o RP. Ale na webu ctu, ze si tam mam s sebou donest OP, fotografii a doklad o uspesnem slozeni zkousek - ALE! nic takoveho mi nikdo nedal...
    Dekuji za odpoved

Vloženo 21. října 2011 (22:12) uživatelem Honza ( ) z IP adresy 193.179.XXX.XXX
    • Od: autoškola.malecky ( ) RE: Postup po absolvování zkoušek
      Dobrý den. pro řidičský průkaz si půjdete s následujícími písemnostmi.
      1. potvrzení o zdravotní způsobilosti, které jste přikládl k žádosti v autoškole.
      2. protokol o úsoěšném absolvování testu z pravidel provozu.
      3. potvrzenou žádost o získání řidičského průkazu, ktzerou Vám dá komisař a která má na zadní starně od komisaře zapsané úspěšné absolvování všech tři zkoušk.
      4. K těmto uvedeným písemnostem přiložíte jednu fotodgrafii a vezmete si 50 Kč na správní poplatek a můžete si jít žádat o vydání řidičského prpůakzu na příslušný MěÚ, podle místa trvalého bydliště.

Vloženo 24. října 2011 (08:35) uživatelem autoškola.malecky ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
    • Od: AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) RE: Postup po absolvování zkoušek
      . . asi Vám protokol o zkoušce nechá přímo na úřadě . . určitě ho tam budete mít

Vloženo 21. října 2011 (23:43) uživatelem AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Postup po absolvování zkoušek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.