Skupina C

• Od: Honza ( ) Skupina C
    Jsem vlastníkem řidického oprávnění skupiny A,B a chtěl bych si udělat skupinu C.Moje otázka zní-když neudělám zkoušku přijdu o řidičský průkaz?

Vloženo 24. října 2011 (05:56) uživatelem Honza ( ) z IP adresy 188.75.XXX.X
    • Od: Autoškola.Malecky ( ) RE: Skupina C
      Dobrý den, jdete do autoškoly abyste tu zkoušku udělal ne, tak proč takévé katastrofické scénáře? Ale odpovím Vám, od první závěrečné zkoušky máte 6 nměsíců na to, abyste si případně neúspěšnou zkoušku opravil, oprvovat zkoušky můžete vždy po 5 pracovních dnech, kdyby se Vám to v uvedeném termínu půkl roku nepovedlo, přijdete o řidičský průkaz, ale vzhledem k uvedené době je to až to úplně poslední řešení.

Vloženo 24. října 2011 (08:30) uživatelem Autoškola.Malecky ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Skupina C v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.