Znamení o změně směru jízdy

• Od: Pekosek ( ) Znamení o změně směru jízdy
    Dobrý den!

Mám dotaz: Uvažujme křižovatku tvaru "T", kde hlavní silnice uhýbý doleva, kdežto v přímém směru se vjíždí na vedlejší silnici. Dává se při vjíždění z hlavní silnice na vedlejší (v přímém směru) znamení o změně směru jízdy (doprava)?

Děkuji!

Vloženo 11. října 2011 (08:42) uživatelem Pekosek ( ) z IP adresy 195.178.XX.XXX
    • Od: autoskola.malecky ( ) RE: Znamení o změně směru jízdy
      K uvedené situaci si dovolím nesouhlasit s kolegou, jedná se o znamení o změně směru jízdy, tedy poud v přímém směru jízdy vjíždím z hlavnmí na vedlejší silnici a přitom neměním směr jízdy nedávám znamení o změně směru jízdy, proto že pokračuji v přímém směru, toto znamení dám pokud v tomto uvedeném případě pojedu po hlavní silnici, která mění směr vlevo.

Vloženo 11. října 2011 (13:46) uživatelem autoskola.malecky ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
      • Od: zdenda6 RE: RE: Znamení o změně směru jízdy
        Souhlasím s Vámi, když jedu rovně neblikám - a jestli má kolega směrovku pro směr rovně tak ať si s ní bliká jak chce.

Vloženo 18. října 2011 (18:05) uživatelem zdenda6 z IP adresy 88.103.XXX.XXX
      • Od: AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) RE: RE: Znamení o změně směru jízdy
        ... souhlasit nemusíte , ale já to tak učím a učit budu :-)

Vloženo 11. října 2011 (16:36) uživatelem AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
        Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
        • Od: Autoškola.Malecky ( ) RE: RE: RE: Znamení o změně směru jízdy
          to je samozřejmě věc názoru a vaše právo i odpovědnost jako provozovatele

Vloženo 12. října 2011 (07:39) uživatelem Autoškola.Malecky ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
    • Od: AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) RE: Znamení o změně směru jízdy
      ANO , změna směru jízdy . . pro upozornění ostatním účastníkům silničního provozu a pro urychlení srozumitelnosti menévru s vozidlem určitě ANO !

Vloženo 11. října 2011 (09:06) uživatelem AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Znamení o změně směru jízdy v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.