Použití pneumatik

• Od: Pitrs Použití pneumatik
    Hezký den, rád bych se zeptal, zda může být na stejné nápravě použita jedna pneumatika Barum Polaris 2 a na druhé Barum Polaris 3. Někde jsem se dočetl, že stejného dezénu znamená letní-zimní. Maslím si, že by tato kombinace neměla být přípustná. Co vy na to...?
    Děkuji za odpověď.

Vloženo 10. října 2011 (23:58) uživatelem Pitrs z IP adresy 62.201.XX.XX
    • Od: Autoskola.Malecky ( ) RE: Použití pneumatik
      K tomu bych si dovolil poznamenat, že "letní, zimní" není dezén, ale typ pneumatiky, na jedné nápravě musí být namontovány pneumatiky stejného typu atd.

Vloženo 11. října 2011 (13:42) uživatelem Autoskola.Malecky ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
      • Od: pitrs ( ) RE: RE: Použití pneumatik
        Znamená to tedy, že tyto dvě pneumatiky nelze kombinovat na jedné nápravě? Mně totiž v pneuservisu sdělili, že ano. Já osobně bych si to na své auto takto neobul, ale na služebním autě to takto mám a nerad bych měl při silniční kontrole problémy.
        Díky za odpověď.

Vloženo 11. října 2011 (18:58) uživatelem pitrs ( ) z IP adresy 62.201.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Použití pneumatik v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.