dotaz na nehoráznost autoškoly

• Od: Johann Schwarz ( ) dotaz na nehoráznost autoškoly
    Dobrý den,můj synovec skládal zkoušky na skupinu B u autoškoly Musil v Jihlavě,testy na jedna ,jízda také dobrá,ale!Že nepoznal naSPZ STK(od Ledna se to nemusí) ho nepustili dále.Zaplatil 1200,-Kč opravnou,zase dobré,ale při couvání neotočil hlavu pořádně dozadu a couval jen podle zrcátek a zacouval dobře,tak opět ne.Potřetí (1200,-)jel mimo obec,kde je předepsaná rychlost 90km/h a byl sníh,jel 70tkou a bylo mu řečeno,že brzdí provoz,tak se totéž opakovalo.Má tato autoškola právo toto jen pro peníze dělat?Vždyť je to nehorázná drzost!Odebral bych jim licenci¨!Občané Vietnamu,s těmi se jezdí,nemusí nic dělat,hlavně když dobře zaplatí!Budu to must řešit jinak aby se na takovou autoškolu podívala také nějaká kontrola,jak se dá dobře vydělávat.

Vloženo 19. března 2013 (19:34) uživatelem Johann Schwarz ( ) z IP adresy 89.103.XXX.XXX
    • Od: Petr Chvátal ( ) RE: dotaz na nehoráznost autoškoly
      Dobrý den,
      zdá se mi to poněkud podivné. Nebylo to trochu jinak, než tvrdí Váš synovec?
      Petr Chvátal

Vloženo 20. března 2013 (17:44) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 83.240.XX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: dotaz na nehoráznost autoškoly
      Dobrý den - chápu Vaše rozhořčení , ale nějak mě to nehraje , první zkouška píšete testy O.K., jízdy O.K. , a pak nezvládl údržbu ( tak jsem to pochopil ) - tak proč by opakoval jízdy ? Tzn. že u první zkoušky neprospěl z jízdy a proto opakoval jízdu !
      Při dalších zkouškách to co popisujete je trochu podivné - závěrečnou zkoušku hodnotí zkušební komisař - po neúspěšné zkoušce z jízdy konzultoval situaci s učitelem , který byl s ním u závěrečné jízdy ?
      nezastávám se autoškoly ani nechci vyvracet co popisujete , každopádně doporučuji konzultaci s učitelem nebo s vedením autoškoly .

Vloženo 20. března 2013 (08:49) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek dotaz na nehoráznost autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.