Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: dotaz na nehoráznost autoškoly

Dobrý den - chápu Vaše rozhořčení , ale nějak mě to nehraje , první zkouška píšete testy O.K., jízdy O.K. , a pak nezvládl údržbu ( tak jsem to pochopil ) - tak proč by opakoval jízdy ? Tzn. že u první zkoušky neprospěl z jízdy a proto opakoval jízdu !
Při dalších zkouškách to co popisujete je trochu podivné - závěrečnou zkoušku hodnotí zkušební komisař - po neúspěšné zkoušce z jízdy konzultoval situaci s učitelem , který byl s ním u závěrečné jízdy ?
nezastávám se autoškoly ani nechci vyvracet co popisujete , každopádně doporučuji konzultaci s učitelem nebo s vedením autoškoly .

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.