Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:dotaz na nehoráznost autoškoly

Dobrý den,můj synovec skládal zkoušky na skupinu B u autoškoly Musil v Jihlavě,testy na jedna ,jízda také dobrá,ale!Že nepoznal naSPZ STK(od Ledna se to nemusí) ho nepustili dále.Zaplatil 1200,-Kč opravnou,zase dobré,ale při couvání neotočil hlavu pořádně dozadu a couval jen podle zrcátek a zacouval dobře,tak opět ne.Potřetí (1200,-)jel mimo obec,kde je předepsaná rychlost 90km/h a byl sníh,jel 70tkou a bylo mu řečeno,že brzdí provoz,tak se totéž opakovalo.Má tato autoškola právo toto jen pro peníze dělat?Vždyť je to nehorázná drzost!Odebral bych jim licenci¨!Občané Vietnamu,s těmi se jezdí,nemusí nic dělat,hlavně když dobře zaplatí!Budu to must řešit jinak aby se na takovou autoškolu podívala také nějaká kontrola,jak se dá dobře vydělávat.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.