Údržba na závěrečných zkouškách

• Od: oldřich ( ) Údržba na závěrečných zkouškách
    Dobrý den,dělám autoškolu na sk.B a četl sem tu,že už se nebude od 19.1.2013 zkoušet údržba vozidla znamená to i pro mě když už mám autoškolu v půlce a půjdu na závěrečné zkoušku po tomhle datumu?Nebo ten kdo ji začne dělat po tomto datumu?Díky za odpověd.Oldřich.

Vloženo 1. prosince 2012 (20:49) uživatelem oldřich ( ) z IP adresy 83.240.XX.XX
    • Od: Jiří Neumann ( ) RE: Údržba na závěrečných zkouškách
      zatím nikdo nevíme jak to bude v těchto Vámi podobných případech :-) každopádně to že se nebude zkoušet údržba neznamená že předmět údržby je vyškrtnut , učí se dál a u závěrečné zkoušky se bude stejně kontrolovat předvíjezdní kontrola ( kontrolky atd. . )

Vloženo 2. prosince 2012 (09:39) uživatelem Jiří Neumann ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Údržba na závěrečných zkouškách v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.