cena opravdných zkoušek

• Od: Zuzana cena opravdných zkoušek
    Dobrý den, můj dotaz se týká ceny opravných zkoušek. U většiny AŠ je cena 100, 200 a 400 za jednotlivé části zkoušky. Je tato cena daná nějak zákonem popř. úřadem, nebo si učitel aš může přirazit peníze navíc např. za opravné zkoušky jízd??
    Děkuji moc za odpověď

Vloženo 27. listopadu 2012 (18:03) uživatelem Zuzana z IP adresy 109.224.XX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: cena opravdných zkoušek
      Opravná zkouška 100,200,400 je dána zákonem při platbě úřadu za zkoušku , Autoškola si pak může vyúčtovat za opravnou zkoušku kolik chce .

( velmi často trik levných autoškol :-) )

Vloženo 28. listopadu 2012 (07:19) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek cena opravdných zkoušek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.