Řidičský průkaz + 50 cm

• Od: Martyn Řidičský průkaz + 50 cm
    Dobrý den,
    Chtěl bych se zeptat, když bych si dělal řidičák tak dává se oprávnění na motorku do 50 cm ?

Vloženo 12. září 2011 (16:45) uživatelem Martyn z IP adresy 88.101.XXX.XX
    • Od: AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) RE: Řidičský průkaz + 50 cm
      Myslíte řidičský průkaz na "B" osobní automobil a jestli budete moci řídit i nějaký motocykl ? Motocykl konstrukční rychlost do 45 km/h uvedená v TP .

Vloženo 12. září 2011 (20:51) uživatelem AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: martyn ( ) RE: RE: Řidičský průkaz + 50 cm
        Ano myslím osobní automobil B, jestli budu moci jezdit na motorce, která bude mít max. rychlost 45km/h.

Vloženo 12. září 2011 (21:21) uživatelem martyn ( ) z IP adresy 88.101.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičský průkaz + 50 cm v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.