• Od: Dřina A1
    Dobrý den,chtěl bych se zeptat na skupinu B, u kterého platil dříve malý motocykl skupina A1 do 50ccm. Dnes ale skupina A1 je do 125ccm a výkonu 11KW tak to má v ř.p. moje matka. Mohla by tedy řídit např. skůtr 125 ccm ? Děkuji.

Vloženo 11. září 2011 (22:09) uživatelem Dřina z IP adresy 212.24.XXX.XX
    • Od: AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) RE: A1
      dříve sk.M do 50 ccm , nemá Vaše maminka ještě vedle A1 napsán harmonizační kód 150 ? To je označení omezení skupiny A1 pouze do 50 ccm , tzn. 125 skůtra řídit nesmí . .

V připravované novelizaci se "možná" uskuteční změna , a ke skupině B bude automaticky 125 ccm skůtr . .

Vloženo 11. září 2011 (23:36) uživatelem AUTOŠKOLA NEUMANN ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek A1 v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.