Odložení autoškoly

• Od: Oldřich ( ) Odložení autoškoly
    Dobrý den,začal jsem dělat autoškolu na sk.B a na sk.A -motorka bez omezení,ale kvůli počasí jsem se rozhodl jí přerušit a odložit až na jaro,ale s tím že sk.B dodělám.Autoškola mi řekla že to půjde ,ale jen s tím že u zkoušek se vzdám sk.A a na jaře začnu kurz znova.Jenže já četl že ze zákona můžu autoškolu dělat 18 měsíců a to mám uhradit popřípadě za dvě jízdy 1600kč.Myslel jsem že mi vydají po absolvování sk.B řidičský průkaz a po dokončení sk.A se pouze změní údaje v něm.Prosím o radu děkuji.

Vloženo 24. října 2012 (10:38) uživatelem Oldřich ( ) z IP adresy 83.240.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Odložení autoškoly
      18 měsíců můžete dělat autoškolu , ale při souběhu A+B musíte tedy jít na obě jízdy ! Vzhledem k počasí nelze uskutečnit výcvik a zkoušku na motocyklu , "A" se vzdáváte . Tzn. že autoškola Vám řekla správně informace , uděláte "B" a na jaře nový kurs "A" , včetně druhé zkoušky i z testů .

Vloženo 24. října 2012 (11:19) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Odložení autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.