Obytná zóna

• Od: MAGDA ( ) Obytná zóna
    Dobrý den, chci se zeptat zda je povolen vjezd autoškole do obytné zóny?! Děkuji Magda

Vloženo 3. srpna 2024 (14:21) uživatelem MAGDA ( ) z IP adresy 109.81.XX.XXX
    • Od: honz ( ) RE: Obytná zóna
      Co to je za hloupý dotaz ?
      On je nějaký zákaz vjezdu do obytné zóny ???

Vloženo 3. srpna 2024 (19:49) uživatelem honz ( ) z IP adresy 185.63.XX.X
      • Od: magda ( ) RE: RE: Obytná zóna
        Učit se jezdit v obytné zóně - to mi přijde hloupé!

Vloženo 3. srpna 2024 (19:56) uživatelem magda ( ) z IP adresy 109.81.XX.XXX
        • Od: zk RE: RE: RE: Obytná zóna
          Mně to rozhodně hloupé nepřijde.
          Hodně stávajících řidičů například netuší jakou rychlostí se může jezdit, případně kde mohou parkovat.

Vloženo 5. srpna 2024 (08:21) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX
          • Od: magda ( ) RE: RE: RE: RE: Obytná zóna
            To sice ano, ale dochází zde k situacím, které na běžné komunikaci asi těžko budou očekávat a učit se na těchto situacích mi přijde oboustranný hazard. - Hrající si děti atd. Neví spoustu věcí, jako že se nemá jet na blikající červené světlo na kolejích - ctíte zkušenost?

Vloženo 5. srpna 2024 (10:09) uživatelem magda ( ) z IP adresy 109.81.XX.X
            • Od: zk RE: RE: RE: RE: RE: Obytná zóna
              Žák v autoškole se musí naučit chovat na všech komunikacích včetně obytné zóny.

Podle Vaší teorie by asi neměli jezdit nikde jinde než na cvičišti.

Zbytečná debata.

Vloženo 5. srpna 2024 (10:14) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX
              • Od: magda ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RE: Obytná zóna
                Také jsem byla žák autoškoly a všechny situace jsem se prožitkem neučila - viz ty nebezpečné - na ty je přece adekvátně upozorněno 😉

Vloženo 5. srpna 2024 (10:54) uživatelem magda ( ) z IP adresy 109.81.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Obytná zóna v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.