Řidičák na motorku

• Od: Nevim Řidičák na motorku
    Zdravím, neví někdo, zda můžu dělat řidičák na motorku na své vlastní motorce, pokud ano, tak za jakých podmínek? Děkuji.

Vloženo 30. července 2024 (22:10) uživatelem Nevim z IP adresy 109.81.XX.XXX
    • Od: zk RE: Řidičák na motorku
      Dobrý den,

teoreticky můžete.

1) zeptejte se v AŠ, zda to pro ni bude průchozí
      2) na registru vozidel požádejte o schválení Vašeho motocyklu na výcvikové vozidlo
      3) uzavřete s AŠ nájemní smlouvu na motorku
      4) AŠ musí požádat o zavedení Vaší motorky do své registrace pro provozování autoškoly
      5) po ukončení zkoušek musí autoškola požádat o zrušení Vaší motorky ze své registrace pro provozování autoškoly.

Vloženo 31. července 2024 (11:58) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičák na motorku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.