Mám řidičák na malou motorku, když mám skupinu B?

• Od: Rocky Mám řidičák na malou motorku, když mám skupinu B?
    Dobrý den, od 10.8.2011 vlastním řidičský průkaz na skupinu B. Chtěl jsem se zeptat, jestli mám tím pádem oprávnění řídit malou motorku, skupiny AM do 50ccm nebo ne. Různě slýchám, že ano i ne. Nevíte prosím jak to teda je? Předem děkuji za odpověď.

Vloženo 26. března 2012 (17:59) uživatelem Rocky z IP adresy 92.240.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Mám řidičák na malou motorku, když mám skupinu B?
      můžete řídit motocykl do 45 km/h konstrukční rychlost (tzn. sk. Am .)

ps: asi Vám to ale měli už naznačit a vysvětlit v autoškole kterou jste navštěvoval :-) , ale nejste sám , už na těchto stránkách jen já na podobnou otázku odpovídal asi 5 x :-)

Vloženo 26. března 2012 (18:44) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Mám řidičák na malou motorku, když mám skupinu B? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.