Řidičský průkaz

• Od: zetor Řidičský průkaz
    Dobrý den.na řidičském průkazu,mam skupinu A1-a zajímá mne,jeké druhy motorek,o jakem maximalnim vykonu můžu řídit.a v zadu v kolonce 12,kde se uvadí harmonizační kody,je čislo 150.co to znamená???jo a zkoušku sem absolvoval v roce 1994.

Vloženo 25. března 2012 (14:42) uživatelem zetor z IP adresy 213.192.XX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Řidičský průkaz
      máte sk. A1 omezenu harmonizačním kódem 150 tzn. že můžete jezdit na motocyklu do 50 ccm .

Vloženo 26. března 2012 (07:42) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičský průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.