přednost zprava? - dvě vedlejší komunikace

• Od: jirka přednost zprava? - dvě vedlejší komunikace
    Jak funguje tato křižovatka ?
    Zde si ji můžete prohlédnout v Google STRET: http://goo.gl/maps/osfzP

Jedná se mi hlavně o situaci, když pojedu z hlavní silnice směrem na Strážek(rovně). Musím dát přednost vozidlům zprava od Bobrová ? Děkuji za někoho kdo si křižovatku prohlédne a napíše mi odpověd.
    PS: Když pojedu od Strážku na hlavní, tak ti od Bobrové mi dávají přednost, mám pravdu ?

Vloženo 13. července 2013 (11:40) uživatelem jirka z IP adresy 188.134.XXX.X
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: přednost zprava? - dvě vedlejší komunikace
      Zkuste vlozit spravny odkaz , nelze otevrit . .

Vloženo 13. července 2013 (12:13) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: jirka RE: RE: přednost zprava? - dvě vedlejší komunikace

Tento odkaz funguje.
        Jinak děkuji Autoškole Jeslínek za odpověď.

Vloženo 14. července 2013 (10:11) uživatelem jirka z IP adresy 188.134.XXX.X
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: přednost zprava? - dvě vedlejší komunikace
      Po prohlédnutí mapy to je v celku jasné. Křižovatka je docela blbě značená, ale máte pravdu. Dáte přednost zprava. Když se ale podíváme na tu komunikaci zprava, mají tam Dej přednost v jízdě. Takže, dáváte jim sice přednost zprava, ale oni na základě dopr.značky, dávají přednost Vám. Takhle jsem to z té mapy pochopil. Pokud si oba dávají přednost, tak je to pořád lepší, než kdyby to bylo naopak. Maximálně si poťukají na čelo. Zkrátka, dávejte si tam pozor a nejlepší by bylo se pokusit dát podnět na MěÚ na odbor silničního hospodářství, aby s tím něco udělali.

Vloženo 13. července 2013 (16:16) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek přednost zprava? - dvě vedlejší komunikace v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.