Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: přednost zprava? - dvě vedlejší komunikace

Po prohlédnutí mapy to je v celku jasné. Křižovatka je docela blbě značená, ale máte pravdu. Dáte přednost zprava. Když se ale podíváme na tu komunikaci zprava, mají tam Dej přednost v jízdě. Takže, dáváte jim sice přednost zprava, ale oni na základě dopr.značky, dávají přednost Vám. Takhle jsem to z té mapy pochopil. Pokud si oba dávají přednost, tak je to pořád lepší, než kdyby to bylo naopak. Maximálně si poťukají na čelo. Zkrátka, dávejte si tam pozor a nejlepší by bylo se pokusit dát podnět na MěÚ na odbor silničního hospodářství, aby s tím něco udělali.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.