skupina pro řízení s vlekem

• Od: lasta skupina pro řízení s vlekem
    Dobrý den, mám řidičský průkaz skupiny B a C+E potřebuji k řízení vozidla skupiny B s vlekem nad 750kg B+E nebo se na to vztahuje i to co mám tedy C+E, Já myslím,že ano, ale slyšel jsem i opačný názor. dekuji

Vloženo 9. října 2011 (18:18) uživatelem lasta z IP adresy 192.168.X.XX
    • Od: AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) RE: skupina pro řízení s vlekem
      ANO , skupina C+E Vás opravňuje k řízení i skupin B+E , C1+E .

Vloženo 9. října 2011 (22:32) uživatelem AUTOŠKOLA Dvůr Králové n.L. ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: lasta ( ) RE: RE: skupina pro řízení s vlekem
        Díky, je to smutné, ale holt ne každý policajt na dopravce je věci znalej, tvrdil mi to pravě jeden od nich.

Vloženo 10. října 2011 (11:02) uživatelem lasta ( ) z IP adresy 77.240.XX.XXX
        • Od: autoškola františek malecký ( ) RE: RE: RE: skupina pro řízení s vlekem
          Máte bohužel pravdu, ale je třeba si uvědomit ten fakt, že to že je někdo policistou není patemnetm na to, že je bezchybný, dále je třeba si uvědomit, že nováčci jsou ve škole jen 6 měsíců a pak je hodí do "vody" a buď poplavou, nebo se utopí, je to smutné ale musí se to naučit na nás řidičích, proto pokud to jen trochu jde buďte k nim tolerantní, ani oni to nemají lehké, tím nechcic říct, že máte platit pokuty za všechno co řeknou, tourčitě ne. I oni by měli mít pochopení a uvědomit si, že velké procento normálních řidičů si openíze musí vydělat a netiskne si je doma.

Vloženo 11. října 2011 (14:40) uživatelem autoškola františek malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek skupina pro řízení s vlekem v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.