Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: skupina pro řízení s vlekem

Máte bohužel pravdu, ale je třeba si uvědomit ten fakt, že to že je někdo policistou není patemnetm na to, že je bezchybný, dále je třeba si uvědomit, že nováčci jsou ve škole jen 6 měsíců a pak je hodí do "vody" a buď poplavou, nebo se utopí, je to smutné ale musí se to naučit na nás řidičích, proto pokud to jen trochu jde buďte k nim tolerantní, ani oni to nemají lehké, tím nechcic říct, že máte platit pokuty za všechno co řeknou, tourčitě ne. I oni by měli mít pochopení a uvědomit si, že velké procento normálních řidičů si openíze musí vydělat a netiskne si je doma.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.