Da se prestoupit ??

• Od: Lucka Da se prestoupit ??
    Dobry den, chtela bych se zeptat jestli jde zmenit autoskolu z Ostravy do Bohumina a v Bohumine delat zaverecne jizdy. V autoskole jsem uz zvladla testy i techniku, jen jizdy me jeste nevyšly ani po 5, tak bych se chtela zeptat, jestli by se to takhle dalo udelat a co proto musim udelat ?

Vloženo 18. února 2013 (15:13) uživatelem Lucka z IP adresy 89.103.XXX.XX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Da se prestoupit ??
      Ano , přestoupit můžete , Vaše současná autoškola Vám předá veškeré podklady pro přestup do jiné autoškoly - tam po dohodě naplánujete doplňující jízdy a půjdete ke zkouškám . pouze z toho předmětu z kterého jste neprospěla tzn. jen jízdy !
      Pozor - do 6 měsíců od první závěrečné zkoušky musíte prospět - jinak výcvik znova .

Vloženo 18. února 2013 (16:37) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Da se prestoupit ?? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.