Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Neúspěšná zkouška z jízd

Učitel jen jak viděl toho komisaře tak řekl,že je to arogantní blbec.Komisaři se nelíbilo,že jsem při nájezdu do křižovatky PRÝ jela příliš blízko stojícího auta,na konci jsem pak ne úplně vzorově podélně zaparkovala,ale to jsem v autoškole ani netrénovala.Mohu žádat finanční kompenzaci po autoškole,když se mnou netrénovali vše,co je u zkoušek potřeba?Jak to mám pak umět?Komisař je zřejmě zaměstnanec magistrátu,kterému se za každou zkoušku platí poplatek a on z toho má asi provizi?Hodně lidí tam dělalo zkoušky napotřetí i napočvrté.Můžete mi prosím doporučit nějaký postup?Stížnost na magistrátu, MD? Děkuji.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.