Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Dopravní nehoda

Je to situace, u které nikdy není jistý výsledek. Když nejsou svědci, tak se těžko dokazuje i prokazuje. Dám příklad. Paní odbočovala doleva na parkoviště,měla zaplou směrovku, dávala přednost protijedoucím vozidlům. Když se rozjela, přiřítil ze zadu se mladík s autem a začal ji předjíždět na plné čáře a srazili se. Výslek: po dlouhých tahanicích na úřadě to paní vzdala a mají oba spoluvinu. On tvrdil, že blinkr neměla, ona že ano. A pojišťovna nemusí nic plnit. Je to na soudy s nejistým výsledkem. Jak mi řekl jeden právník: K soudu si nechodíme pro spravedlnost, ale pro rozhodnutí.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.