Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Rozšíření řidičského oprávnění skupiny A

Dobrý den. Pokud máte řidičské oprávnění na skupinu A18, to znamená do 25 kW, a bylo Vám 21 let, dělají se zkoušky pouze z jízd. Při neúspěšné zkoušce Vám může být ŘP zadržen do doby, než složíte opr. zkoušky. Praxe je taková, že když uděláte při zkouškách chybu co se týče ovládání motocyklu, řidičák se nebere. Ale pokud je ta chyba z důvodu porušení pravidel sil.provozu, potom by se mohlo stát, že Vám ŘP bude zadržen. Doporučuji se zeptat v místní autoškole na to, jak to tam chodí. Ještě jedna věc, nevím jakou máte výšku, ale nejdříve si zjistěte, zda dosáhnete z výcvikového motocyklu na zem.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.