Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: křižovatka

Pokud je mezi pruhy přerušovaná čára,lze přejíždět z jednoho pru do druhého. Pokud ale je mezi plná čára souvislá, nelze ji přejíždět. Pokud se jeden jízdní pruh dělí na dva,to znamená jako by ho někdo uprostřed půlil, musíte dát zunamení o změně směru jízdy tam, kam se zařazujete. Když přejíždíte z jednoho jízdního pruhu do druhého, tak opět dáváte znam.o změně sm.jízdy. Pokud stojí dvěvozidla vedle sebe, pravé má přednost. Pokud je ale jeden pruh průběžný a druhý připojovací, vozidlo v průběžném pruhu má přednost. Pokud je velká hustota provozu, tak se potom uplatňuje systém ZIP. Je toho hodně. Lepší je vidět buď foto, nákres nebo na mapy.cz . Potom bych mohl být konkrétnější.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.