Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Význam dodatkové tabulky

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na význam značky "zákaz vjezdu motorových vozidel" s dodatkovou tabulkou "mimo vozidel integrovaného záchranného systému." Zaprvé jaké vozidla mohou tímto úsekem projet, a jestli k tomu musí používat světelných výstražných znamení, popřípadě za jakých okolností.
Dále jestli se po takto vymezeném úseku mohu jako chodec, či cyklista volně pohybovat. Především jestli jako chodec musím užít přilehlého ochozu (chodníku) a zda musím umožnit plynulý průjezd všech vozidel, včetně např. neoznačených vozidel policie nevyužívající výstražné světelné znamení

Děkuji za odpověď

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.