Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Podélná čára souvislá (vyhl. 30/2001)

To je v pořádku. Já s tím nemám vůbec žádný problém. To, že nikdo jiný na to nereagoval, kromě mne, znamená, že se nikdo nechce do této Vaší debaty zapojit. Je to asi tím, že Vámi podávaná připomínka je pro běžné uživatele nesrozumitelná. Já vím, jak to myslíte, ale abych Vám to mohl vysvětlit, tak bych Vám musel udělat výklad s nákresem. A to chce osobní kontakt. Písemně něco dlouhosáhle vysvětlovat nemá cenu. Můj názor je takový, že si to špatně vysvětlujete a tím pádem to řešíte příliš složitě.
Pokud přijíždíte k jiné komunikaci kolmo a musíte přejet vodící čáru či plnou čáru souvislou, tak si uvědomte, že ty čáry patří k té druhé komunikaci a tak se k nim musíte i chovat. Přejíždíte-li přerušovanou vodící čáru, tak to není příčná čára souvislá. Přejíždíte-li plnou vodící čáru, tak jdete z účelové komunikace nebo z místa ležícího mimo pozemní komunikaci. Pokud je to křižovatka a uprostřed je plná čára souvislá, tak ji nesmíte přejíždět. Rozhodně si nejde myslet, že můj jízdní pruh pokračuje někde naproti v komunikaci, která je kolmo k té, po které přijíždíte.
Ale jak jsem psal, pište na MDČR.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.