Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Podélná čára souvislá (vyhl. 30/2001)

Ne, ne pane Jeslínku. Mé vzdělání stran např. Vyhl. 30/2001 je sotva průměrné. Vaše jízlivost není na místě. Já právě zde zkouším najít pomoc od lidí kvalifikovaných, vzdělaných, prostě učitelů autoškol.
Domníval jsem se, že od učitelů mohu očekávat objasnění, jak se mám chovat po příjezdu ke kolmé plné čáře nacházející se na křižující komunikaci. Že se nejedná o V1a jste v podstatě potvrdil svou definicí jejího umístění. Neoznačil jste tuto čáru ani za jinou vodorovnou dopr. značku.
I když jste to nevyslovil, tak jste tím vlastně potvrdil, že se nejedná (ze směru mého příjezdu) o ŽÁDNOU DOPRAVNÍ ZNAČKU.
Každopádně chápu, že na tomto webu patrně dále nepokročím (jiní učitelé sem patrně nechodí) a zařídím se dle Vaší rady a obrátím se na min. dopr.
Děkuji za Váš čas.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.