Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Skupina A2

Do autoškoly jdu zítra, tak jsem zvědavý, ale chtěl jsem vědět, jak to asi bude, abych byl psychicky připraven na to, co mě čeká, protože motorka je můj život :) Do 18 let mi chybí asi 6 dní, takže pokud jsem začal dělat v době před 19. 1. 2013, tak můžu normálně dělat řidičák rozšíření z A1 (bez 2 let praxe)? Řidičský průkaz mám od 16.6, tak proto se ptám, protože pokud bych mohl dělat až po dosažení 2 leté praxe, tak by mě to mrzelo, protože jsem si asi před 3-mi dny koupil novou motorku a rád bych na ní jezdil od začátku sezóny a ne muset čekat ještě asi 3 měsíce, než bych mohl ke zkouškám :)

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.