Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Výhled řidiče

Záleží na tom, zda všechna zařízení ve vozidle jsou schválena a k jakému účelu jsou schválena. Také by to mohla být otázka k bezpečnosti práce, nebo při profesním školení řidičů. Všude se píše o tom, že ve výhledu řidiče nesmí být všeliaké předměty apod. Pokud mi brání ve výhledu odraz svítícího vnitřního světla, tak já bych to bral jako světelné znečištění předního skla, bránícího ve výhledu z vozidla v rámci bezpečnosti silničního provozu na pozemních komunikacích. Jde přeci také a hlavně o bezpečnost cestujících.
Je to ale můj názor. Určitě nebude se mnou mnoho lidí souhlasit, ale mne by šlak trefil, kdyby mi někdo rozsvítil v autě a já jsem špatně viděl ven.
Zkuste také návod a obsluhu vozidla, popř. technický popis, zda se někde přímo nespecifikuje ono inkriminované světlo k čemu má sloužit.
Jeslínek

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.