za mokra

• Od: Dušan za mokra
    Dobrý den,

víte někdo, jak je definováno splnění podmínky pro kterou platí např. omezení rychlosti za mokra?

Dekuju

Vloženo 12. prosince 2012 (20:40) uživatelem Dušan z IP adresy 78.45.XXX.XXX
    • Od: Jan Štěňha ( ) RE: za mokra
      Za mokra je situace mokré vozovky vlivem deště, nebo i např.projetí kropícího vozu. Rozdíl mezi mokrou a suchou vozovkou je i opticky znatelný.
      Přeji hezký den

Vloženo 13. prosince 2012 (20:35) uživatelem Jan Štěňha ( ) z IP adresy 85.71.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jan Štěňha, Heřmanův Městec
      • Od: dušan ( ) RE: RE: za mokra
        Děkuji za reakci. Řešil jsem, jestli na dalnici, ve tmě, při drobnem sněžení při -5 C a opticky i sluchem subjektivně vnímané suché vozovce může fakt drobného sněžení být důvodem pro definici vozovky jako mokré.

Vloženo 13. prosince 2012 (23:40) uživatelem dušan ( ) z IP adresy 78.45.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek za mokra v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.