neuspěla jsem v testech

Kolikrát lze opakovat testy skupiny B1

Vloženo 7. listopadu 2012 (11:09) uživatelem anad ( ) z IP adresy 77.48.XXX.X
    • Od: Vladimír Končal ( ) RE: neuspěla jsem v testech
      Opakování není limitováno počtem pokusů, ale dobou, kterou máte na úspěšné složení zkoučky a která činí půl roku od přihlášení k první zkoušce. Opakovaná zkouška může proběhnout vždy nejdříve po pěti pracovních dnech - těch pokusů tedy teoreticky může být několik desítek. Otázka je - proč? Testy přece nejsou až tak náročné.

Vloženo 7. listopadu 2012 (11:18) uživatelem Vladimír Končal ( ) z IP adresy 89.24.X.XX
      • Od: anad ( ) RE: RE: neuspěla jsem v testech
        Děkuji.První zkoušku jsem dělala 18.6.2012.Učitel v autoškole mě řekl,že nemám nárok po šesti na další zkoušku.Testy nejsou těžké,doma mám plný počet a u komisaře to nedám.

Vloženo 7. listopadu 2012 (12:43) uživatelem anad ( ) z IP adresy 77.48.XXX.X
        • Od: Vladimír Končal ( ) RE: RE: RE: neuspěla jsem v testech
          Není pravdou, že po šestém opakování ztrácíte možnost další zkoušky, skutečně se jedná o ŠEST MĚSÍCŮ. Pokud byste nestihla úspěšně testy absolvovat, bylo by nutné opakovat kurs v celém rozsahu. Tak hovoří litera zákona.

Vloženo 7. listopadu 2012 (12:56) uživatelem Vladimír Končal ( ) z IP adresy 89.24.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek neuspěla jsem v testech v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.