Dopravní značka V12c

• Od: Radka ( ) Dopravní značka V12c
    Dobrý den,
    žádám o výklad k vodorovné dopravní značce V12c Zákaz zastavení.

Jaký je výklad této značky, co přesně tato značka zakazuje, na kterou stranu od žluté čáry se zakazuje zastavení , vpravo i vlevo?

V jaké vzdálenosti od značky se nesmí zastavit?

Na učebnicovém zobrazení značky je krom žluté čáry vidět černá a šedivá plocha, co konkrétně znamenají tyto barvy na značce?

Konkrétně mě zajímá situace, kdy je touto značkou označena komunikace sousedící s parkovištěm, v jaké vzdálenosti od této značky není možné na parkovišti zastavit a zda je možné přes tuto značku vjet na parkoviště a přes tuto značku z něj vyjet?

Je možno přes tuto čáru přejet?

Jaká je přesná definice parkoviště, považuje se parkoviště za pozemní komunikaci?

Pokud existuje, prosím o sdělení odkazu na příslušný právní předpis ( zákon, vyhlášku apod. )

Požadované informace jsem z veřejně dostupných zdrojů nikde nenašla a nevyčetla.

Případně prosím o radu, kde bych tyto informace mohla získat.

Děkuji moc za odpověď.R.

Vloženo 14. října 2012 (23:39) uživatelem Radka ( ) z IP adresy 90.179.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dopravní značka V12c v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.