Profesní průkaz

• Od: Dominik ( ) Profesní průkaz
    Dobrý den. Jsem držitelem řidičského průkazu typu C a C+E a nyní mě čeká si udělat profesní průkaz. Chci se tedy zeptat jestli je toto školení zakončeno zkouškou a jestli v případě, že zkoušku nezvládnu tak jestli mi bude odebrán řidičský průkaz. Jako když se neudělá test při zkouškách o řidičský průkaz. Děkuji moc za odpověď.

Vloženo 14. října 2012 (19:09) uživatelem Dominik ( ) z IP adresy 178.255.XXX.XX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Profesní průkaz
      Dobry den ,ceka vas 140 h vstupniho skoleni (280 h) , zakoncene zkouskou pouze z testu ZPZ . Pri neuspesne zkousce to nema vliv na vas RP .

Vloženo 14. října 2012 (23:12) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Profesní průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.