Rozjezd do kopce s ruční brzdou

• Od: Lucka (L.J*****ova@se****.cz) Rozjezd do kopce s ruční brzdou
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je povinností autoškoly aby naučila rozjezdy i s ruční brzdou. Na zkouškách jsem jela bez chyby bohužel jsem se nerozjela na stopce do kopečka, nikdy mi to nedělalo problém až na zkouškách. Komisař mi k tomu řekl jediné a to, že jsem se měla rozjet s ruční brzdou, což nás neučili.

Vloženo 28. září 2012 (15:01) uživatelem Lucka (L.J*****ova@se****.cz) z IP adresy 62.209.XXX.X
    • Od: uztomam RE: Rozjezd do kopce s ruční brzdou
      Mě učil instruktor oba způsoby, sám mi říkal, že s ručkou se rozjíždět je přežitek a naopak bez ní je to efektivnější, bezpečnější a jednodušší, ale že si mám sama vybrat, který rozjezd je pro mě lepší. Na zkoušce jsem se do kopce nerozjížděla, ale nemyslím si, že by to byla Vaše povinnost pouze jedním způsobem...

Vloženo 30. září 2012 (21:43) uživatelem uztomam z IP adresy 83.208.XXX.XXX
      • Od: armygus RE: RE: Rozjezd do kopce s ruční brzdou
        Já jsem se učila oba způsoby.Mám radši bez ruční brzdy,ale na prudším kopci,je lepší použít tu ruční brzdu.

Vloženo 6. října 2012 (12:16) uživatelem armygus z IP adresy 89.102.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Rozjezd do kopce s ruční brzdou
      Dobrý den , součásti výuky a výcviku je i předmět TZBJ , a určitě by jste měla v průběhu autoškoly zvládnout nácvik rozjezdu s ruční brzdou !!!

ps: bohužel některé autoškoly toto nevyučují , asi šetří spojku apd. :-)

Vloženo 1. října 2012 (15:31) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rozjezd do kopce s ruční brzdou v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.