Profesní průkaz a sk. C+E

• Od: karel ( ) Profesní průkaz a sk. C+E
    Dobrý den, mám řidičák sk. B a chtěl bych si udělat C+E. Chtěl bych se zeptat, zda budu potřebovat profesní průkaz, když nebudu jezdit jako řidič z povolání, ale jen příležitostně.Nebo není rozhodující, zda budu či nebudu řidič z povolání a profesní průkaz je nutný vždy při řízení nákladnáho auta/ traktoru?Děkuji za odpověď.

Vloženo 14. června 2012 (10:36) uživatelem karel ( ) z IP adresy 90.183.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Profesní průkaz a sk. C+E
      Pokud budete jezdit s autem, které je používáno k provozu za úplatu, to znamená, že nejezdí jen v rámci jedné firmy, tak prof.průkaz potřebujete.

Vloženo 14. června 2012 (18:57) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
      • Od: Karel ( ) RE: RE: Profesní průkaz a sk. C+E
        Takže to chápů správně, že když budu podnikat nebo budu zaměstancem, tak profesní průkaz budu potřebovat. A když si budu jezdit pro vlastní potřebu tak profesní průkaz potřebova nebudu.

Vloženo 18. června 2012 (13:44) uživatelem Karel ( ) z IP adresy 90.183.XX.XX
        • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: RE: RE: Profesní průkaz a sk. C+E
          Když budete zaměstnancem u firmy, která má např. svoji servisní V3S a tu používá pouze pro své účely(zajišťuje opravy zařízení své firmy), tak profesák nepotřebujete. Pokud ale tu vejdu pošlou někam jinam mimo na opravu, tudíž za úplatu nebo proslužbu, tak profesák potřebujete.

Vloženo 18. června 2012 (19:53) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
          Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Profesní průkaz a sk. C+E v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.