pravidla řazení v pruzích při průjezdu křižovatkou

• Od: Ondrej.T pravidla řazení v pruzích při průjezdu křižovatkou
    Dobrý den,
    prosím o radu. Zde http://goo.gl/pY09L je zjednodušený nákres situace v řízené křižovatce jednosměrných víceproudých ulic.
    Zajímalo by mě, do jakých pruhů (1,2,3) se mají správně zařadit modré a hnědé auto při odbočení vlevo. V samotné křižovatce pruhy nakresleny nejsou.

Nákres křižovatky:

Vloženo 8. června 2012 (09:46) uživatelem Ondrej.T z IP adresy 94.113.XXX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: pravidla řazení v pruzích při průjezdu křižovatkou
      Hnědé 3, modré 2.

Vloženo 10. června 2012 (21:22) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek pravidla řazení v pruzích při průjezdu křižovatkou v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.