Řidičské oprávnění

• Od: Luboš Řidičské oprávnění
    Dobrý den. Mám prosbu ohledně řidičkého oprávnění. Měl jsem v řidičáku zapsané skupiny B,C,T a po rozšíření o skupinu E a vydání nového řidičáku mi už nezapsali skupinu T. Můžu řídit traktor , když mám v řidičáku zapsané jenom skupiny B,C,E ? Děkuji za odpověď.

Vloženo 1. června 2012 (20:35) uživatelem Luboš z IP adresy 94.74.XXX.XX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Řidičské oprávnění
      Ano , řídit můžete i traktor.

Vloženo 2. června 2012 (08:07) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: luboš ( ) RE: RE: Řidičské oprávnění
        Děkuji za info.

Vloženo 3. června 2012 (11:13) uživatelem luboš ( ) z IP adresy 94.74.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičské oprávnění v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.